YSM YAZILIM’DAN İSTİHDAM SEBERLİĞİ’NE TAM DESTEK!

İşiniz büyüyor ve yeni personel alacaksınız, ancak yazılım için de ek kullanıcı gerekecek, maliyetim çok artacak diye endişe etmeyin ve siz yeni istihdamlar yaratın.

Dünya İkincisi Türk Müteahhitlerine Özel PİR Programı ile Güçlü bir proje yönetimiyle kârlı, zamanında ve başarılı iş bitirmeleri elde edeceksiniz.

PİR Online Proje ve Şantiye Programı yanınızda, siz yeterki yeni istihdamlar yaratın...

  • PİR maxi

  • Proje Yönetimi :
    İnşaat projelerinizin bütçe kontrolü, iş programı, nakit akışı, hakediş - taşeron işlemlerini yönetip takip edebilirsiniz.
  • Ticari Yönetim :
    Ön muhasebe, para - kasa hareketleri, stok - depo, fatura - irsaliye, CRM vb. şirket işleyişlerini yönetebilirsiniz.
  • 1 Kullanıcı 209TL / ay yerine

    Sadece 169TL / ay!

Tüm PİR paketlerini incelemek için tıklayınız.

TÜRKİYE’NİN İLK ve TEK BULUT TABANLI PİR ONLİNE PROJE ve ŞANTİYE PROGRAMI
PİR MAXI PAKETİNDE EK KULLANICIYSM YAZILIM’DAN!

kampanya3
kampanya5
kampanya10

Projelerinizi Her Zaman, Her Yerden Yönetin!

YSM.Bulut Yazılımları ve PİR Programı her cihazda kullanılabilecek şekilde geliştirilmiştir. PİR Programı'nı masaüstü, dizüstü, tablet bilgisayarlar ve Android, iPhone, Windows Phone, Blackberry gibi telefonlar kullanabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız olan internet bağlantısı!

PİR Programı'nı sadece işte-ofiste değil, her yerde kullanabilir ve işinizi mükemmel yönetin...

PİR Online Proje ve Şantiye Programı

PİR Programı, 2011 yılından itibaren geliştirilmeye başlanan ve aynı zamanda Türkiye'nin ilk bulut tabanlı Proje ve Şantiye Yönetim programıdır. PİR ile internet bağlantısı olan her yerden proje ve şantiyelerinizi yönetebilir, veri girişi yapabilir ve raporlarınızı cep telefonundan dahi inceleyebilirsiniz.

PİR Online Proje ve Şantiye Programı

PİR Programı, 2011 yılından itibaren geliştirilmeye başlanan ve aynı zamanda Türkiye'nin ilk bulut tabanlı Proje ve Şantiye Yönetim programıdır. PİR ile internet bağlantısı olan her yerden proje ve şantiyelerinizi yönetebilir, veri girişi yapabilir ve raporlarınızı cep telefonundan dahi inceleyebilirsiniz.

İşin PİR'leri Ne Düşünüyor?:

PİR Yazılımı ile işlerimizi çok daha iyi yönetiyoruz. Kârlılık ve verimlilik ciddi artacak. Özellikle satınalma modülü akıllara zarar, siz de İşin PİR’ini kullanın ve tavsiyelerine uyun. Öncelikle YSM Yazılım CEO’su Sn. Sedat YAZICI Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederim.


Baturhan ÜRETÜRK
İzkon Mühendislik Mimarlık

Proje bazlı çalışan 20 yıllık firmayız. Taahhüt projelerimizi ve firmamızı tek noktadan online yönetebileceğimiz bir yazılıma ihtiyaç duymakta idik. Bu ihtiyacımızı YSM'ye ilettik, geliştirilmesine katkı verdiğimiz PİR Yazılımını aktif olarak kullanmaktayız.


Muhammet ÇALIŞKAN
Demirok Taahhüt

Biz PİR’i PİR de bizi çok geliştirecek, ben buna %100 inandım. Gerçekten tebrik ederim, elinize sağlık.Şirket sahibi olarak beni de geliştiren benim de onu geliştirebileceğim, çok esnek, kendi yönetim sistemimi kendi kendime kurabildiğim çok ilginç ve harika bir ürün.


Murat BALLIOĞLU
Ballıoğlu Grup

1 Kişisel bilgisayarlarınızdan bağımsız çalıştığı için virüsler, hacker saldırılarından ve bilgisayarınızın çökmesi gibi durumlardan etkilenmez.

2 PİR Programını online eğitim videoları ve dokümanları ile kolayca öğrenebilir, kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca telefonda ya da e-posta yoluyla sorularınızı sorabilir, destek alabilirsiniz.

3 PİR Programını kullandığınız sürece sınırsız güncelleme desteği sunar. Bulut altyapısı sayesinde; eklenen yeni özellikler ya da güncelleme olduğu en son sürümü otomatik olarak kullanmaya devam edersiniz.

ÜCRETSİZ DENE