PİR Cloud Online Proje ve İş Yönetim Platformu

İnşaat Muhasebe Programı PİR ile Proje Bütçesi Kontrol Altında

PİR, edindiği tecrübeler ve müşterilerinin geri dönüşleri sayesinde inşaat muhasebesi alanındaki ihtiyaçları göz önüne alarak bu alana yönelik PİR İnşaat Muhasebe Programını geliştirmiştir. Bu sayede diğer ön muhasebe programlarıyla veya başka programlarla inşaat muhasebesini yönetirken ortaya çıkan zorluklar ortadan kalkmıştır.

Bütçe hareketlerinizi görerek gerekli kontrolü sağlamanız için geliştirilmiş İnşaat Muhasebe Programı olan PİR projenizdeki kayıp kaçakları azaltarak karlılığınızı arttırmaya yardımcı olur.

Projelerinizdeki planlanan ve gerçekleşen gelir gider kalemlerini aynı programda tutarak kar oranını görebileceğiniz İnşaat Muhasebe Programı, proje bütçe kontrolü sağlar ve bu sayede işlerinizdeki verimlilik artar.

Nakit akışınızın takibini hızlı ve kolay şekilde yapabileceğiniz PİR İnşaat Muhasebe Programı maliyet yönetimini en etkili şekilde yapmanız için tasarlanarak geliştirildi. PİR İnşaat Muhasebe Programının şirketinizin planlama kabiliyetine olan katkısı sayesinde kontrol sizin elinizde olsun.

PİR Cloud Online Proje ve İş Yönetim Platformu Çözümleri ile
İnşaat ve Şantiye Süreçlerinizi Dijitalleştirin!

PİR platformundaki yazılımlarımız zengin modül içeriğine sahiptir ve sürekli güncellenmektedir.
Hazır paket ürünlerimizi kullanabileceğiniz gibi modüler altyapımız sayesinde tek-tek seçtiğiniz modüllerden oluşan firmanıza özel çözüm paketi oluşturabilirsiniz.
PİR'in paket, süre ve lisans modeli seçme özgürlüğüyle; bütçenize uygun, hayalinizdeki proje yönetim aracınızı online olarak her zaman ve her yerde kullanabilirsiniz.
 

Nakit Akışınızı Bulutta Yönetmeye Başlayın

PİR İnşaat Muhasebe Programı ile projelerinizin günlük ilerleyişini ve bütçesini kontrol edebilirsiniz. Projelerinizin bütçesini istediğiniz zaman istediğiniz yerden ve istediğiniz cihazdan hızlı ve güvenli şekilde inceleyip raporlara ulaşın.

mobil

Her Yerden Erişim

PİR'in %100 online ve mobil altyapısı sayesinde internet olan tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Ofis ve saha ekipleriniz birbiriyle koordineli olarak çalışabilir!
maliyet

Kolay Kullanım

Online altyapımız sayesinde işinize uygun PİR çözümünü ekiplerinizle birlikte hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!
...
guvenlik

Yüksek Güvenlik

PİR platformu yüksek güvenlikli İŞNET veri merkezi sunucularında çalışır. Kişisel bilgisayarlarınızdan bağımsız çalışarak virüsler, hacker saldırılarından ve bilgisayarınızın çökmesi gibi durumlardan etkilenmez.
cozum-odakli

Çözüm Odaklı

PİR yazılımları getirdiği çözümlerle satış öncesi ve sonrası, her zaman kullanıcılarının yanında!

ŞİMDİ İNŞAAT PROJELERİNİZİ
PİR ONLINE PROJE ve İŞ YÖNETİM PLATFORMU'NDA
YÖNETMENİN TAM ZAMANI!

ÜCRETSİZ DENE
HEMEN BAŞLAGİRİŞ YAP