PİR Cloud Online Proje ve İş Yönetim Platformu

Türkiye'nin İlk Online İnşaat Yazılımı, İnşaat Proje Yönetim Programı

İlk olarak 2010 yılında müteahhitlerin ve inşaat firmalarının sahadaki verilerini, bütçelerini ve proje ilerleyişini tek bir yerden kontrol etme amacıyla geliştirilmeye başlanan PİR Türkiye'nin İlk Online İnşaat Yazılımı, İnşaat Proje Yönetim Programı olma özelliğini taşımaktadır.

Zaman içerisinde geliştirilen modüller, gelen talep ve edinilen tecrübeler doğrultusunda sadece şantiye programı olmaktan çıkarak daha geniş iş kollarına hitap etmek için 2018 yılında Online Proje ve İş Yönetim Platformu'na dönüşmüştür.

PİR, Türk tipi inşaat ve şantiye proje yönetim yazılımı olarak başladığı mükemmellik yolculuğuna Global Proje ve İş Yönetim Platformu olarak devam etmektedir.

PİR Cloud Online Proje ve İş Yönetim Platformu Çözümleri ile
İnşaat ve Şantiye Süreçlerinizi Dijitalleştirin!

PİR platformundaki yazılımlarımız zengin modül içeriğine sahiptir ve sürekli güncellenmektedir.
Hazır paket ürünlerimizi kullanabileceğiniz gibi modüler altyapımız sayesinde tek-tek seçtiğiniz modüllerden oluşan firmanıza özel çözüm paketi oluşturabilirsiniz.
PİR'in paket, süre ve lisans modeli seçme özgürlüğüyle; bütçenize uygun, hayalinizdeki proje yönetim aracınızı online olarak her zaman ve her yerde kullanabilirsiniz.
 

Proje ve Saha Ekiplerinizi Bulutta Yönetmeye Başlayın

PİR İnşaat Yazılımı, bir inşaat şantiye projesi yönetilirken merkez ve saha ekipleri arasında koordinasyon kopukluğunu minimuma indirerek iş verimliliğini arttırır. Sahadaki şantiye ekipleri verilerini anlık girer, merkez ofis de anlık olarak bu verileri inceleyip raporlayabilir.

mobil

Her Yerden Erişim

PİR'in %100 online ve mobil altyapısı sayesinde internet olan tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Ofis ve saha ekipleriniz birbiriyle koordineli olarak çalışabilir!
maliyet

Kolay Kullanım

Online altyapımız sayesinde işinize uygun PİR çözümünü ekiplerinizle birlikte hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!
...
guvenlik

Yüksek Güvenlik

PİR platformu yüksek güvenlikli İŞNET veri merkezi sunucularında çalışır. Kişisel bilgisayarlarınızdan bağımsız çalışarak virüsler, hacker saldırılarından ve bilgisayarınızın çökmesi gibi durumlardan etkilenmez.
cozum-odakli

Çözüm Odaklı

PİR yazılımları getirdiği çözümlerle satış öncesi ve sonrası, her zaman kullanıcılarının yanında!

ŞİMDİ İNŞAAT PROJELERİNİZİ
PİR ONLINE PROJE ve İŞ YÖNETİM PLATFORMU'NDA
YÖNETMENİN TAM ZAMANI!

ÜCRETSİZ DENE
HEMEN BAŞLA