.PİR Altyapı ve Tanımlar

İşletmenizdeki departmanları tanımlayıp, bu departmanlara ait çalışanlar atamanızı, görev dağılımı işlemlerinizi kontrol etmenizi sağlayan GENEL TANIMLAR alanıdır. Şirketinize dair Bankalar, Kasalar, Banka Hesapları, Ödeme Planları- Detayları, Depo ve Stok işlemleriniz için gerekli tüm tanımlamaları yapmanızı sağlar.

.PİR Proje Bütçe ve Kontrol

PROJE –SÖZLEŞME
Şirketinizdeki projelerinizin yönetilmesi için gerekli olan Proje-Sözleşme, proje modüllerimizin ilkidir.
Proje-Sözleşme ile proje kartları oluşturabilir, Projelerinizin sözleşmelerini kayıt altına alıp, projeleri kategorilendirmenizi, proje iş grupları oluşturmanızı sağlar.
Projeler değil, siz Projelerinizi yönetin diye: Proje- Sözleşme

PROJE-ŞANTİYE SİHİRBAZI

Şirketinizin taahhüt ettiği tüm projelerin takibini sağlayıp; hangi aşamalarda olduğunuzu, nelerin yapılmakta olduğunu görmenizi sağlar. Kısacası ‘şantiye ve projenin mevcut fotoğrafı’nı size sunar. Zamanınız size kalır.
PİR Proje-Şantiye Sihirbazı ile şantiyeye hakimsiniz.

PROJE BÜTÇE VE MALİYET

Şirketinizdeki projelerin maliyet açısından resmini size gösterir. Proje’ye dair Gelir/Gider İşlemlerini Planlanan-Gerçekleşen olarak karşılaştırabilmenizi, Bütçe-Maliyet yönetimini etkin bir şekilde yapmanızı sağlar. Mali konulardaki tüm proje kalemlerini, akılnıza bile gelmeyecek tüm soruların cevaplarını size sunar.
Proje Bütçe Maliyet ile Projenizi maliyetler değil, planladığınız bütçelerle siz yönetirsiniz.

 

.PİR Şantiyeci

Şantiyenizdeki veya şirket merkezinizdeki o şantiyeye ait günlük harcamalarınızı ve imalatlarınızı kaydedebileceğiniz, tek ekrandan şantiye ve finans işlemlerini yapabileceğiniz pratik ve özel bir modüldür. Ayrıca yine aynı ekrandan o şantiye ile ilgili grafik ve raporlara da ulaşabilmektesiniz.

.PİR Proje Hakediş

HAKEDİŞ-VERİLEN

Şirketinizin projelerine dair işveren kuruluşa verilen hakedişlerin kayıt altına alınması, yapılacak kesintilerin belirlenmesi-takibi-kayıt altına alınması ve uygulanacak cezalar gibi işlemlerinizin yönetimini sağlar. Projelerinize ait işveren kuruluşun hakedişlerinin yönetiminde en önemli araçtır.

HAKEDİŞ-ALINAN

Şirketinizin projelerine dair taşeron kuruluşlardan alınan hakedişlerin kayıt altına alınması, yapılacak kesintilerin belirlenmesi-takibi-kayıt altına alınması ve uygulanacak cezalar gibi işlemlerin yönetimini sağlar. Projelerinize ait taşeron kuruluşların hakedişlerinin yönetiminde en önemli araçtır.

Not: Bu modül yapım aşamasındadır.

.PİR Proje İhale – Yeni İş

Şirketinizin yeni projelerde yer alması için yapacağınız işlerin tümü için gerekli yönetim aracınızdır. İhale hazırlık süreci çalışmalarınızı yürütebilir, ihalelerdeki rakip firma analizi çalışmalarınızı, ihale ve projeye hazırlık ve proje harcamalarına dair yönetim aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca projeyi gerçekleştirmeye dair aktivite planlaması ve projeyi dönüştürme çalışmalarınız için önemli yararlar sağlar.

.PİR Proje İş Programı

Şirketinizin mevcut projelerine dair Proje İş Programı-Aktivite Yönetimi-İş takvimi hazırlayabileceğiniz ve hazırlanan bu kayıtlar ile İş programı yönetimini gerçekleştirebileceğiniz adımdır. İş programında yapılacak revizyonların belirlenmesini, kaydedilmesini gerçekleştirebilirsiniz. İşin hangi aşamada olduğu İş Programı’ndan sorulur.

.PİR Satınalma

Şirketinize dair stok işlemlerini yapabileceğiniz, stok hareketlerini gözlemleyip, devir-fire-sarf fişleri ile kayıt altına alabileceğiniz bölümdür. Ayrıca Satınalma Talebi, Teklif yönetimi ve Sipariş Yönetimi işlemlerinizi yaparak satınalma ve stok durumu verimliliğinizi sağlar.

Satınalma ile projenize dair malzeme ihtiyacı yönetimi artık çok kolay.

PROJE SATINALMA SİHİRBAZI

İşletmenizdeki projelerinizin tüm satınalma ve stok işlemleri yönetiminizde sağ kolunuz olur. Proje takibinde satınalma aşamaları artık sizin elinizde. Malzeme takibi derdiniz sona erdi.

.PİR Stok – Fatura

Şirketinizin proje süreçlerinde stok ve fatura işlemlerinizi yapmanızı sağlayan modülümüzdür. Fatura, İrsaliye ,Konsinye, Stok Hareket Fişleri, Stok Raporları at başlıklarıyla tüm stok ve fatura işlemleriniz artık çok kolay.

Kim borçlu kim alacaklı ;irsaliye işlemi nasıl olacak; kim,kime fatura kesecek?… Cevaplar Stok ve Fatura’da..

.PİR Finans

FİNANS -NAKİT AKIŞI

İşletmenizin nakit akışı resmini size sunar. Online olarak Finans ve Proje Takibi ile proje yönetmek çok kolay. Gelir-Gider analizi ve Nakit akışı yönetimi yapmanızı sağlar, Günlük Nakit Akışı takibiyle planlamalarınıza katkı sunar.

FİNANS SİHİRBAZI

İşletmenizin finans yönetimi için kalp görevi görür. Kasa, Gelir-Gider, Cari Hareketler..
Projelerinize ve işletmenize dair tüm finansal özetleri size sunar. Finans sihirbazı ile her şey planlı olur, aklınızda kaygı kalmaz. İşleriniz verimlileşir.
İşletmenizin finansal tüm sorularına cevaplar için: Finans Sihirbazı

.PİR Tekrarlanan Gelir / Gider

İşletmenizin proje süreçlerinde tekrar eden gelir/gider süreçlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Tekrar eden gelirleri; tekrar eden tahakkuk edilen maaş kayıtları verisi oluşturarak sistematik gelir-gider dengesi için analiz imkanı bulabilirsiniz.

.PİR İK, Puantaj, Maaş

İK ALTYAPI

İşletmenizdeki İnsan Kaynaklarına dair tüm tanımlamalar ve altyapı ihtiyacınızı gidererek, çalışanların yönetimini sağlar. İşe alımlar için kayıtlar ve işlemlerin, İK’ya dair tüm ihtiyaçlarınızın çözümünün ilk aşamasıdır.

İK EĞİTİM, YETKİNLİK

Şirketinizdeki çalışanlara, proje çalışanlarınıza verilecek olan eğitimlerin planlanması- yönetimi aşamalarında kayıtlar oluşturmanızı ve bunların takibini sağlar.Çalışanlarınızın bulundukları pozisyon itibariyle sahip oldukları yetkinlikleri görebilmenizi –yönetmenizi sağlar.Yeni yetkinlikler atayabilmenize katkı sağlar. İK Yönetimi’nde ikinci aşamadır.

İK PUANTAJ

Projelerinize dair şantiyelerdeki çalışanlarınızın, taşeron çalışanlarının puantaj girişlerini yapabileceğiniz, puantaj yönetimi sağlayan İK yönetimi parçasıdır.

İK MAAŞ İZİN

Şirketinizin, projelerinizin çalışanlarının maaş, izin, avans gibi işlemlerinin kaydedilmesi- takibi –yönetimi-hesaplanması aşamalarını uygulayabileceğiniz son İK parçasıdır.

.PİR CRM Pazarlama Satış

Şirketinizin projelerinin satış aşaması için gerekli olan Gayrimenkul CRM ihtiyacını giderebileceğiniz bu modül ile artık Pazarlama-Satış CRM çok daha kolay. Projeleriniz için online satış ve satışçı yönetimini gerçekleştirebilir ve maksimum fayda sağlayabilirsiniz.

SATIŞ SİHİRBAZI

Satış Sihirbazı ile projelerinizin satış aşamasına dair tüm verileri takip edebilecek ve proje takibi – satış yönetimini verimli hale getireceksiniz.

.PİR E-Doküman

Şirketinizdeki işlerin bütün aşamalarına dair yazışmaların, belge ve dökümanların kaydedilmesi, online olarak hizmetinizde olması, şirketinize ait işlerin ,ve bu işlere ait verilerin yönetiminin kolaylaşması ve erişim için büyük kolaylıklar sağlar.

Evrak takibi kolaylaşır, raflardaki dosyalar arasında zamanınız tükenmez, zamanınız verimli olur.

.PİR Şirkette Bugün

Şirketinizin proje-iş süreçlerinde güne dair oluşturulan aktiviteler, kararlar, bilgi ve haberler hakkında özetleri bulabileceğiniz modüldür. Şirketinizin bugünü elinizin altında olur, kontrol ve yönetim kolaylaşır.

[vc_row_inner el_position=”last”] [vc_column_inner] [vc_button title=”Ürünlerimizi denemek için tıklayınız.” href=”https://www.pircloud.com/ucretsiz-deneyin//” color=”btn-warning” size=”wpb_regularsize” icon=”none” target=”_self” el_position=”first”] [vc_button title=”Detay ve satın alma için tıklayınız.” href=”http://www.ysm.com.tr/iletisim/” color=”btn-info” size=”wpb_regularsize” icon=”none” target=”_self” el_position=”last”] [/vc_column_inner] [/vc_row_inner]

HEMEN BAŞLA