PİR Türkiye'nin İlk Online Proje ve İş Yönetim Platformu

PİR ile şantiyeleriniz cep’te, kafanız rahat, stresiniz az olsun!

İnşaat Müteahhitleri ve bağlı Taşeronlar online şantiye yazılımı PİR ile siz de şantiyelerinizi ve şirketinizi her zaman cep telefonunuzdan bile yönetme konforunu siz de yaşayın!

PİR 10+ yıldır inşaat ve şantiye alanında tecrübelidir.

Bu tecrübeyi teknolojiyle mükemmel bir şekilde sentezleyen PİR Türkiye’nin şantiye alandaki ilk online proje ve şirket yönetim yazılımıdır. PİR ticari süreçlerle şantiye/saha süreçlerini mükemmel entegre eder. PİR’de tüm modüller entegre çalışır. İsterseniz mevcut ön muhasebe sisteminizle de entegre (bütünleşik) çalışabilir.

ERP ve Ticari Programlardaki Ön Muhasebe, Satınalma, Satış, Sözleşme, vb. modülleri içerir. PİR’in kendi içindeki bütünleşik yapısı veya sizin mevcut yazılımınızla entegrasyonuyla şantiyeler artık sizi yönetemez. Siz yönetirsiniz!

PİR ayrıca yurt dışı projelerinde çok işe yarayan 7 farklı dilde ve 3 merkez bankasıyla entegre çalışma yetenekleriyle de hayatınızı çok kolaylaştırır. PİR Şimdiye kadar 12 ülkede farklı şantiyelerde kullanılmıştır.

Şantiyeler sizi yönetmesin, PİR ile siz şantiyeleri yönetin.

Şantiyeleriniz sizi yönetmesin, PİR ile artık siz şantiyelerinizi yönetin. Türkiye’nin veya dünyanın neresinde şantiyeniz olursa olsun PİR ile kontrol edip, online ve gerçek zamanlı olarak her yerden yönetebilirsiniz. PİR ile projelerin bütçesinden stoğuna, maliyetinden kârı, puantajından satınalmasına, sözleşme ve hak edişine kadar; irsaliye, fatura, e-fatura, finans ve nakit akışına kadar her şeyi cep telefonunuzdan yönetin. Şirket merkezinizdeki ve şantiyelerinizdeki tüm iş akışlarını, gelip-giden verileri ve dosyaları, kısaca tüm iş süreçlerini ve operasyonlarını PİR’in sağlayacağı holistik bakış açısıyla uçtan uca ve hepsi bir arada entegre şekilde yönetebilirsiniz. Kimseden rapor beklemenize gerek yok. Tüm sonuçlar, yürüyen-yürümeyen tüm işler PİR ile avucunuzun içinde!

Pandemi tüm kamu ve özel sektörde, özellikle de şantiyecilerde dijitalleşme çalışmalarını hızlandırdı. Rekabette geride kalmamak, her şeyden önce şirket olarak ayakta kalmak için PİR çok daha önemli hale geldi.

Şimdi PİR Online Proje ve İş Yönetim Platformu ile projelerinizi kolayca yönetin! PİR ile şirket ve proje yönetimindeki tüm süreçlerinizi hem dijitalleştirir hem de bir arada yönetirsiniz!

 • PİR ile şantiyeler cebinizde! Kafanız Rahat! Şirket merkeziyle şantiyeler arasındaki koordinasyonu sağlayıp, artık işin tamamını avucunuzun içine alabilir, tablet veya cepten bile kontrolü sağlayabilirsiniz.
 • PİR ile kayıp ve kaçaklardan kurtulur, kardan zarara son verirsiniz. Kredi faizlerinden, yanlış ve fazla satınalmalardan kurtulursunuz. Maliyetleri ve karlılığı aylık değil, günlük hatta anlık yönetmeye başlarsınız.
 • İstediğiniz para biriminden işlem yapabilir, holistik bakış açısıyla tepeden bakıp, kolayca yönetebilirsiniz.
 • İster Yap-Sat yapın. İster Taahhüt yapın, isterseniz de alt yüklenici olsun fark etmez. Şirketiniz de şantiyeleriniz de ister küçük ister büyük olsun; PİR ile hepsini çok kolay yönetiyorum artık.
 • Ekibiniz de, siz de artık raporlama derdinden kurtulun, sürekli rapor istemenize ve ekibinizin saatler süren çalışmasına ve beklemelerinize son verin. Raporları direkt PİR'den kendiniz alın. Herkes rahatlasın.
 • Kurumsal dönüşümünüzü PİR ile dijital dönüşümünüzü gerçekleştirirken eş zamanlı yapın.
 • E-fatura gibi e-dönüşüm süreçleriniz dahil PİR ile yönetebilirsiniz.
 • Satınalma, Bütçe, Saha ekiplerinizi yapılandırın, Taşeron ilişkilerinizi düzenleyin. Kalite sistematiğinizi bile yönetecek araçlar PİR’de.
 • Siz en iyisi PİR’i merkeze alın, o sizi yönlendirir. Şirket merkezinden sahalara, şantiye sahalarından şirket merkezindeki teknik ofise, satınalma, finans, hukuk, …, hangi birime gerekiyorsa veri ve dosya akşını herkesin tek bir ekranda görebileceği PİR’in mükemmel teknolojik alt yapısına taşıyın.
 • PİR Üniversite ve Teknopark alt yapısıyla yürüttüğü AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarını hiç durdurmadan ilerletmektedir. PİR sürekli güncellenmekte ve aldığınız paketinizdeki güncellemelere ücret dahi ödemeden kullanmaya devam edebilmektesiniz.
 • Projelerinize bir başlayın, PİR ile başlayın!

HEMEN BAŞLAGİRİŞ YAP