Hepsi Bir Arada Proje ve Hizmet Ofisi Çözümü:
PİR OFFICE ONLINE PROJE OFİSİ YÖNETİMİ YAZILIMI

PİR OFFICE ile müşterilerinizi ve müşteri ilişkilerinizi, sözleşmelerinizi, ürün stok ve kayıtlarınızı tutarak takip edebilirsiniz.

PİR OFFICE içerisinde bulunan ön muhasebe modülleri ile aynı zamanda bir ön muhasebe yazılımına da sahip olursunuz.

PİR OFFICE proje modülleri ile projelerinizin bütçe, süreç, proje çalışanları, tekrarlanan gider gibi bir çok çözümü sağlayabilirsiniz.

İşin PİR'leri Ne Düşünüyor?

PİR Yazılımı ile işlerimizi çok daha iyi yönetiyoruz. Kârlılık ve verimlilik ciddi artacak. Özellikle satınalma modülü akıllara zarar, siz de İşin PİR’ini kullanın ve tavsiyelerine uyun. Öncelikle YSM Yazılım CEO’su Sn. Sedat YAZICI Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederim.


Baturhan ÜRETÜRK
İzkon Mühendislik Mimarlık
PİR Maxi Kullanıcısı

Proje bazlı çalışan 20 yıllık firmayız. Taahhüt projelerimizi ve firmamızı tek noktadan online yönetebileceğimiz bir yazılıma ihtiyaç duymakta idik. Bu ihtiyacımızı YSM'ye ilettik, geliştirilmesine katkı verdiğimiz PİR Yazılımını aktif olarak kullanmaktayız.


Muhammet ÇALIŞKAN
Demirok Taahhüt
PİR Mini Kullanıcısı

Biz PİR’i PİR de bizi çok geliştirecek, ben buna %100 inandım. Gerçekten tebrik ederim, elinize sağlık.Şirket sahibi olarak beni de geliştiren benim de onu geliştirebileceğim, çok esnek, kendi yönetim sistemimi kendi kendime kurabildiğim çok ilginç ve harika bir ürün.


Murat BALLIOĞLU
Ballıoğlu Grup
PİR Maxi Kullanıcısı

PİR Online Proje ve İş Yönetim Platformu ile İlgili Merak Edilenler

1 PİR OFFICE Online Proje Ofisi Yönetimi Yazılımı'nı Nasıl Kullanmaya Başlarım?
Kayıt (https://www.pircloud.com/ucretsiz-deneyin/?utm_source=bulut) sayfamızdan ya da bayilerimiz aracılığıyla yapacağınız başvuru ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

2 Yazılımı Kullanmak İçin Sunucu Almam Gerekiyor mu?
PİR Online Proje ve İş Yönetim Platformu Yazılımları online bulut tabanlı olduğu için herhangi bir donanım satın almanız gerekmiyor. Tek ihtiyacınız olan internet bağlantısı ve bilgisayar, tablet, akıllı telefon gibi bir cihaz. Böylelikle işinize yatırım yaparken maliyetleriniz minimum olacaktır.

3 Yazılımlar Ne Kadar Güvenilir, Verilerim Güvende mi?
Sunucularımız İş Bankası İşnet Veri Merkezi'nde barındırılmaktadır. Yazılıma 256Bit SSL Güvenlik Sertifikası kullanılarak bağlanılır ve günlük olarak veriler yedeklenmektedir.

PİR Office ile süreçlerinizi dijitalleştirerek bir arada yönetmenin kolaylığını yaşayın...

Şimdi Kullanmaya Başlayın!
HEMEN BAŞLA