PİR Türkiye'nin İlk Online Proje ve İş Yönetim Platformu

İlk olarak 2010 yılında müteahhitlerin ve inşaat firmalarının sahadaki verilerini, bütçelerini ve proje ilerleyişini tek bir yerden kontrol etme amacıyla geliştirilmeye başlanan PİR, Türkiye'nin ilk online inşaat şantiye yönetim programı olma özelliğini taşımaktadır.

Zaman içerisinde geliştirilen modüller, gelen talep ve edinilen tecrübeler doğrultusunda sadece şantiye programı olmaktan çıkarak daha geniş iş kollarına hitap etmek için 2018 yılında Online Proje ve İş Yönetim Platformu'na dönüşmüştür.

PİR; Türk tipi proje/şantiye yönetim programı olarak başladığı mükemmellik yolculuğuna Global Proje ve İş Yönetim Platformu olarak devam etmektedir.

Dijital Dönüşümünüzü PİR ile Mükemmelleştirin!

PİR'in dijitalleşmek isteyen KOBİ ve BOİ'lere sunduğu çözümler:

PİR platformundaki yazılımlarımız zengin modül içeriğine sahiptir ve sürekli güncellenmektedir.
Hazır paket ürünlerimizi kullanabileceğiniz gibi modüler altyapımız sayesinde tek-tek seçtiğiniz modüllerden oluşan firmanıza özel çözüm paketi oluşturabilirsiniz.
PİR'in paket, süre ve lisans modeli seçme özgürlüğüyle; bütçenize uygun, hayalinizdeki proje yönetim aracınızı online olarak her zaman ve her yerde kullanabilirsiniz.

İşin PİR'leri Ne Düşünüyor?:

mobil

Her Yerden Erişim

PİR'in %100 online ve mobil altyapısı sayesinde internet olan tüm cihazlarda kullanabilirsiniz. Ofis ve saha ekipleriniz birbiriyle koordineli olarak çalışabilir!
maliyet

Kolay Kullanım

Online altyapımız sayesinde işinize uygun PİR çözümünü ekiplerinizle birlikte hemen kullanmaya başlayabilirsiniz!
...
guvenlik

Yüksek Güvenlik

PİR platformu yüksek güvenlikli İŞNET veri merkezi sunucularında çalışır. Kişisel bilgisayarlarınızdan bağımsız çalışarak virüsler, hacker saldırılarından ve bilgisayarınızın çökmesi gibi durumlardan etkilenmez.
cozum-odakli

Çözüm Odaklı

PİR yazılımları getirdiği çözümlerle satış öncesi ve sonrası, her zaman kullanıcılarının yanında!

ŞİMDİ PROJELERİNİZİ
PİR ONLINE PROJE ve İŞ YÖNETİM PLATFORMU'NDA
YÖNETMENİN TAM ZAMANI!

ÜCRETSİZ DENE

ŞİMDİ PROJELERİNİZİ
PİR ONLINE PROJE ve İŞ YÖNETİM PLATFORMU'NDA
YÖNETMENİN TAM ZAMANI!

HEMEN BAŞLA