Temizlik Taahhüt

pir-satafatli
YSM.Pir yazılımı giderek sektörelleşmektedir. İşte aradığınız PİR çözümü elinizin altında. İşin PİR’i emrinizde. Üstelik yüksek paralar bağlamadan abonelik mantığıyla kiralayarak kullanabiliyor ve kullandığınız kadar ödüyorsunuz.

PİR kendi sektöründe farklılaşmak isteyen, kurumsallaşmaya önem veren ve vizyoner firmalar için hazırlanan modüllerden oluşmaktadır.

Sektör-Sektör ihtiyaç duyulan tüm ortak konular analiz edilmiş ve sizin sektörünüz için aşağıdaki gibi modüller bir yapı şeklinde standart bir çözüm hale getirilmiştir.

YSM Yazılım; ESNEKLİK ve MÜŞTERİ DOSTU anlayışıyla PİR yazılımını sizin şirketinize özel konfigürasyon ile de sunabilmektedir. YSM, teknik olarak kullanıcı dostu yazılım anlayışıyla birlikte, ticari olarak da müşteri dostu bir şirkettir.

Aşağıdaki paketteki modüller bize uygun değil, ama şunlar lazım dediğinizde size özel paket sunmaktayız.
İşte sizin çözümünüz!

Modüllerimizin açıklamaları için lütfen Modüller sayfasına gidiniz.

.PİR Altyapı ve Tanımlar

İşletmenizdeki departmanları tanımlayıp, bu departmanlara ait çalışanlar atamanızı, görev dağılımı işlemlerinizi kontrol etmenizi sağlayan GENEL TANIMLAR alanıdır. Şirketinize dair Bankalar, Kasalar, Banka Hesapları, Ödeme Planları- Detayları, Depo ve Stok işlemleriniz için gerekli tüm tanımlamaları yapmanızı sağlar.

.PİR Proje Bütçe ve Kontrol

PROJE –SÖZLEŞME
Şirketinizdeki projelerinizin yönetilmesi için gerekli olan Proje-Sözleşme, proje modüllerimizin ilkidir.
Proje-Sözleşme ile proje kartları oluşturabilir, Projelerinizin sözleşmelerini kayıt altına alıp, projeleri kategorilendirmenizi, proje iş grupları oluşturmanızı sağlar.
Projeler değil, siz Projelerinizi yönetin diye: Proje- Sözleşme

PROJE-ŞANTİYE SİHİRBAZI

Şirketinizin taahhüt ettiği tüm projelerin takibini sağlayıp; hangi aşamalarda olduğunuzu, nelerin yapılmakta olduğunu görmenizi sağlar. Kısacası ‘şantiye ve projenin mevcut fotoğrafı’nı size sunar. Zamanınız size kalır.
PİR Proje-Şantiye Sihirbazı ile şantiyeye hakimsiniz.

PROJE BÜTÇE VE MALİYET

Şirketinizdeki projelerin maliyet açısından resmini size gösterir. Proje’ye dair Gelir/Gider İşlemlerini Planlanan-Gerçekleşen olarak karşılaştırabilmenizi, Bütçe-Maliyet yönetimini etkin bir şekilde yapmanızı sağlar. Mali konulardaki tüm proje kalemlerini, akılnıza bile gelmeyecek tüm soruların cevaplarını size sunar.
Proje Bütçe Maliyet ile Projenizi maliyetler değil, planladığınız bütçelerle siz yönetirsiniz.

.PİR Satınalma

Şirketinize dair stok işlemlerini yapabileceğiniz, stok hareketlerini gözlemleyip, devir-fire-sarf fişleri ile kayıt altına alabileceğiniz bölümdür. Ayrıca Satınalma Talebi, Teklif yönetimi ve Sipariş Yönetimi işlemlerinizi yaparak satınalma ve stok durumu verimliliğinizi sağlar.

Satınalma ile projenize dair malzeme ihtiyacı yönetimi artık çok kolay.

PROJE SATINALMA SİHİRBAZI

İşletmenizdeki projelerinizin tüm satınalma ve stok işlemleri yönetiminizde sağ kolunuz olur. Proje takibinde satınalma aşamaları artık sizin elinizde. Malzeme takibi derdiniz sona erdi.

.PİR Stok – Fatura

Şirketinizin proje süreçlerinde stok ve fatura işlemlerinizi yapmanızı sağlayan modülümüzdür. Fatura, İrsaliye ,Konsinye, Stok Hareket Fişleri, Stok Raporları at başlıklarıyla tüm stok ve fatura işlemleriniz artık çok kolay.

Kim borçlu kim alacaklı ;irsaliye işlemi nasıl olacak; kim,kime fatura kesecek?… Cevaplar Stok ve Fatura’da..

.PİR Finans

FİNANS -NAKİT AKIŞI

İşletmenizin nakit akışı resmini size sunar. Online olarak Finans ve Proje Takibi ile proje yönetmek çok kolay. Gelir-Gider analizi ve Nakit akışı yönetimi yapmanızı sağlar, Günlük Nakit Akışı takibiyle planlamalarınıza katkı sunar.

FİNANS SİHİRBAZI

İşletmenizin finans yönetimi için kalp görevi görür. Kasa, Gelir-Gider, Cari Hareketler..
Projelerinize ve işletmenize dair tüm finansal özetleri size sunar. Finans sihirbazı ile her şey planlı olur, aklınızda kaygı kalmaz. İşleriniz verimlileşir.
İşletmenizin finansal tüm sorularına cevaplar için: Finans Sihirbazı

.PİR Tekrarlanan Gelir / Gider

İşletmenizin proje süreçlerinde tekrar eden gelir/gider süreçlerinizi kayıt altına alabilirsiniz. Tekrar eden gelirleri; tekrar eden tahakkuk edilen maaş kayıtları verisi oluşturarak sistematik gelir-gider dengesi için analiz imkanı bulabilirsiniz.

.PİR E-Doküman

Şirketinizdeki işlerin bütün aşamalarına dair yazışmaların, belge ve dökümanların kaydedilmesi, online olarak hizmetinizde olması, şirketinize ait işlerin ,ve bu işlere ait verilerin yönetiminin kolaylaşması ve erişim için büyük kolaylıklar sağlar.

Evrak takibi kolaylaşır, raflardaki dosyalar arasında zamanınız tükenmez, zamanınız verimli olur.

.PİR Şirkette Bugün

Şirketinizin proje-iş süreçlerinde güne dair oluşturulan aktiviteler, kararlar, bilgi ve haberler hakkında özetleri bulabileceğiniz modüldür. Şirketinizin bugünü elinizin altında olur, kontrol ve yönetim kolaylaşır.

Bu paketteki modüller hakkında bilgi almak için tıklayınız : https://www.pircloud.com/moduller/
Temasa geçilmesi, fiyat verilmesi ve görüşme sağlanması için :ysm@ysm.com.tr
Size ait boş kayıtlardan oluşan Online Demo açmak için tıklayınız : http://bulut.ysm.com.tr/order/
Boş değilde dolu/hazır verilerle Online Hazır Demo incelemek için :ysm@ysm.com.tr

Revolution Slider Error: Slider with alias temizlik not found.
Maybe you mean: 'renovate2' or 'kampanya' or 'demo' or 'puantaj' or 'kampanya6' or 'yeni'

[vc_row_inner el_position=”last”] [vc_column_inner] [vc_button title=”Ürünlerimizi denemek için tıklayınız.” href=”https://www.pircloud.com/ucretsiz-deneyin//” color=”btn-warning” size=”wpb_regularsize” icon=”none” target=”_self” el_position=”first”] [vc_button title=”Detay ve satın alma için tıklayınız.” href=”http://www.ysm.com.tr/iletisim/” color=”btn-info” size=”wpb_regularsize” icon=”none” target=”_self” el_position=”last”] [/vc_column_inner] [/vc_row_inner]

HEMEN BAŞLA